Vybíráme košili do práce aneb musí být jen bílá?

dámská košile

Jsou povolání, ve kterých si nemůžete dovolit přijít jen tak v tričku, je vyžadován elegantnější styl. Někteří zaměstnavatelé ale nejsou tak striktní a vy můžete do tohoto elegantního stylu dát kus sebe, proč nezačít originální košilí?

Bílá košile je klasika, to bez debat. Je to ten kousek, který by měl být ve skříni každé ženy. Je snadno kombinovatelný, elegantní a pokud zvolíte ten správný materiál, tak i pohodlný a příjemný. Pokud váš zaměstnavatel nevyžaduje takto striktní dress code ve formě kostýmku s bílou či světle modrou košilí, můžete popustit uzdu své fantazii a přizpůsobit elegantní styl své osobnosti, jak na to? Pojďme se podívat, jaké obměny mouhou mít dámské košile nejen do práce.

Šmrncovní bílá košile

Není košile jako košile. Ani ta klasická bílá nemusí být nudná. Nebojte se sáhnout po té s flitrovanými kapsičkami či s jednoduchými vzory. Lehká obměna udělá divy. Potom si můžete dovolit i výrazné doplňky, co třeba červené lodičky?

Nebojte se barev a vzorů

Pokud máte rádi trochu extravagance, nebojte se barev a vzorů. Máte rádi jemnější styl? Zvolte pastelové barvy a decentní potisky. Existuje spousta módních kousků s puntíky, srdíčky, trojúhelníčky, ale i jízdními koly, zvířaty apod. Pokud se chcete skutečně odvázat, ale přitom si zachovat eleganci, zvolte výraznější barvy. Černá, červená, sytě růžová, žlutá, to vše mohou být vaše barvy. Když pak přidáte abstraktní vzory, budete nepřehlédnutelná. S těmito odvážnými designy však už více neexperimentujte a zvolte jednobarevné kalhoty a decentní doplňky, sladit košili výrazné barvy můžete třeba s lodičkami.

Knoflíky a límce

Měnit můžete nejen barvu a vzor, pohrát si můžete také při výběru košile podle knoflíčků, existují v mnoha barevných i materiálních provedeních, v mnoha velikostech a tvarech. I taková drobnost může změnit váš konečný look. To samé platí i u límců, košile seženete s límcem i bez, některé jsou podšité jiné barvou, jiné jsou jednoduché.

Nezapomeňte, je to všechno o detailech.

  • Přečteno: 963