Jaký je rozdíl mezi diamantem a briliantem?

briliantové šperky

Nákup šperků na internetu je pro mnohé zákazníky matoucí. Hledají diamanty, ale kupují brilianty. Nebo ještě hůř, v nákupním košíku mají zirkony s briliantovým brusem. Najít ten správný kamínek dělá občas potíže. Proto si tyto dva pojmy krapet více přiblížíme. Hlavní rozdíl mezi diamantem a briliantem spočívá v tom, že diamant je surový nerost a briliant vzniká až jeho výbrusem do vysokého lesku. Jak tedy poznat, jestli se jedná o zlaté náušnice se zirkony, diamantem, nebo briliantem?

Číst dál: Jaký je rozdíl mezi diamantem a briliantem?

  • Přečteno: 1224

Teleskopické může být ukazovátko nebo plošina

Pokud plánujete pracovat ve výškách a nechce se vám rovnou stavět lešení, zkuste využít výhod teleskopických plošin. Jsou to velcí pomocníci, jejichž použití je velmi variabilní a lze je přizpůsobit jakémukoliv užívání. Níže si popíšeme základní druhy manipulačních plošin.

teleskopické plošiny

Číst dál: Teleskopické může být ukazovátko nebo plošina

  • Přečteno: 1060

Pokud se domníváte, že vzhled v podnikání není důležitý, potom jste na omylu. Přece jen, ruku na srdce, když jdete na pracovní schůzku s obchodním partnerem, nejprve se díváte na to, jak je oblečený, zda má upravené vlasy, nehty a podobně. Přestože si to ani neuvědomujete, vzhled hraje v podnikatelském světě obrovskou roli. Jestliže chcete působit reprezentativně, nezapomeňte ani vy na detaily, jako jsou šperky.

Číst dál: Chcete působit reprezentativně? Doplňte svůj outfit drahými šperky

  • Přečteno: 1067

Na co myslet při nákupu komody

Zrovna jste se přestěhovali, a nebo jenom reorganizujete byt? V tom případě už jste určitě řešili problém s nábytkem, lépe řečeno s jeho nedostatkem. Nábytek totiž nekoupíte v každém druhém obchodě a rozhodně ne takový, do kterého byste se na první pohled zamilovali. Při výběru musíte zvážit spoustu věcí, abyste domů přišli s tím nejlepším. Pokud zrovna hledáte novou komodu, máte štěstí, protože jsme si pro vás připravili pár tipů na to, jak ji sehnat.

dřevěná komoda

Číst dál: Na co myslet při nákupu komody

  • Přečteno: 1163

Reklamní totemy (pylony) - proč je mít a kde je sehnat?

Znáte reklamní totemy? Někdy jsou označovány i jako pylony a jsou to světelné sloupy, které často vídáte zejména u benzinových pump či obchodních center. Své využítí najdou ale i na poli byznysu. K vidění jsou i v průmyslových a byznys parcích, kde v jedné budově sídlí vícero firem a díky totemům, se zákazník snadněji zorientuje a nemusí chodit do budovy hledat orientační tabuli.

 

Číst dál: Reklamní totemy (pylony) - proč je mít a kde je sehnat?

  • Přečteno: 1650
  • 1
  • 2