Poznejte 5 výhod, které vám přinesou požární dveře

Hnědé požární dveře v nemocnici

Sníte o bezpečném domově nebo byste si do vaší firmy rádi pořídili kvalitní a odolné dveře? Přečtěte si následující článek a zjistěte, jakých 5 výhod získáte, pokud své staré obyčejné dveře vyměníte za požární dveře od české firmy Spedos.

 

Pokud jste taky člověk, který je rád připraven na všechny možné scénáře, a to i ty černé, a snažíte se váš majetek co nejvíce zabezpečit, určitě jste již někdy slyšeli o požárních dveřích a přemýšleli nad jejich pořízením. My jsme si pro vás připravili článek o dveřích české značky Spedos, ve kterém vám je blíže představíme a představíme jejich největší výhody oproti dveřím jiných značek.

1. Prvotřídní kvalita požárních dveří

Aby uzávěry byly opravdu odolné proti požáru, musí být vyrobeny z materiálů prvotřídní kvality. Proto společnost Spedos používá na výrobu dveří materiály, díky kterým mohou být klasifikované jako protipožární uzávěry DP1 (podle ČSN 73 0851).

2. Požární dveře zaručí vaší ochranu

Díky kvalitním materiálům s vysokou požární odolností EW a EI od 15 do 30 dokáží tyto speciální požární uzávěry rozdělit budovu na jednotlivé požární úseky a zabránit po určitou dobu šíření ohně do dalších prostorů.

3. Automatizace požárních dveří

Při výběru automatických posuvných či otočných protipožárních dveří je možnost tyto uzávěry pořídit spolu s elektrickými pohony, doplňky a dalšími ovladači, které si firma Spedos sama vyrábí, na míru pro své výrobky, díky kterým se snadno a jednoduše ovládají.

4. Široký výběr typů a designu požárních dveří

Společnost Spedos nabízí rozmanitou nabídku různých typů a rozměrů protipožárních uzávěrů v široké škále barev a vybrat si tedy můžete přesně takové, které se budou hodit do vnitřních i vnějších prostorů vaší budovy. Díky mnoha možným variantám dokáže firma Spedos vyrobit dveře přímo vám na míru.

5. Certifikovaná kvalita a pravidelný servis požárních dveří

Odolnost dveří je ověřena několika certifikáty kvality a firma Spedos navíc pravidelně provádí kontroly provozuschopnosti protipožárních uzávěrů a dodává také precizní servis, díky kterému se životnost dveří ještě více prodlužuje.


O firmě Spedos

Společnost Spedos je česká firma, která již 30 let zajišťuje svým zákazníkům v Česku i na Slovensku maximální bezpečnost díky svým kvalitním výrobkům z prvotřídních materiálů. Mimo to klade společnost důraz také na trvalou péči o zákazníka a poskytuje jim široké obchodní a servisní sítě, kvalifikované montážní střediska a profesionální call centra. Firma Spedos je zkrátka spolehlivým a zkušeným dodavatelem nebo partnerem řady důležitých výrobních, obchodních a příspěvkových organizací.

  • Přečteno: 559