Kde pořídit velké psí pelíšky z kvalitních materiálů?

Výsledek obrázku pro big dog

Je Váš psí mazlíček pořádný kus? Jsou pro něj běžné pelíšky příliš malé a málo vycpané? Nebo se velmi rychle zničí pod tíhou Vašeho chlupáčka? Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli ano, zaujme Vás tento článek!

 

Je důležité, aby měl Váš pes své speciální místečko, které bude pouze jeho a nikdo mu ho nesebere. Že Váš pejsek nejradši spí na kauči? Nebo u Vás na posteli? Možná ho tyto extrémně pohodlné psí pelíšky přesvědčí o změně svých preferencí. A vy se možná jednou dobře vyspíte...

 

Psí pelíšky

Psí pelišky mají více vypostrovaný tvar, podobný běžným sedacím vakům, ale jsou ergonomicky přizpůsobené psí anatomii. Vybrat si můžete z mnoha variant barevnosti i potisků, můžete si i pelíšek sladit se zbytkem pokoje, ve kterém se bude nacházet. Psí pelíšek ve velikosti L váží 4,6 kilogramů, takže si pejsek bude moct přizpůsobit polohu svéh pelíšku, ale daloko s ním cestovat nebude. Materiál je voděodolný a extrémně odolný vůči mechanickému poškození. Trojité prošití ve švech nabízí zvýšenou ochranu před únikem vycpávacích kuliček, které se ve vnitřním vaku nacházejí.

 

Psí matrace

Tvarově připomínají spíše velký polštář, ale poskytují extrémní pohodlí díky kuličkám uvnitř, které se přizpůsobí každé poloze Vašeh mazlíčka. Stejně jako v případě psích pelíšků, barva a potisk této psí matrace záleží pouze na Vás. Tyto pelíšky a matrace mají tří letou záruční dobu, v ceně mají službu případného doplnění kuliček a na webových stránkách eshopu poskytují detailní informace o snadném čištění těchto pelíšků.

  • Přečteno: 1168