Jak si uplést vlastní nákrčník? Těžko.

Pokud hledáte návod na pletení, pak v tomto článku nepochodíte. Bohužel je pletení příliš složité na to, abychom jej tady rozebíraly a žádná z redaktorek našeho magazínu se k jeho naučení bohužel nepřiblížila. Pokud se ale chcete dozvědět, jak vybírat nákrčníky a jakým způsobem si je můžete pořídit za pár kaček.

levné nákrčníky

 

V redakci jsme to fakt zkoušely. Pletení není tak jednoduché, jak jsme odhadovaly a tak jsme rády, že se můžeme živit něčím tak banálním, jako je psaní článků. Všechny ty vzory a jehlice a kdo ví co. Žijeme v moderním světe a tak si ukážeme, jak si „ušít“ nákrčník moderním způsobem.

Levné nákrčníky mají k dostání všude možně. Nejčastěji se objevují v sekáčích, ale i v regulérních obchodech si je jde pořídit za rozumnou cenu. V redakci jsme se nezalekly výzvy a prozkoumaly jsme pro vás trh, abyste věděli, kde pořídit nejlépe.

Nákrčníky vs šály

Šály jsou skvělým moderním doplňkem. Neříkáme, že vychází z módy, ale nákrčníky jsou přeci jen modernější. Sice si u nich nemůžete kombinvoat různé způsoby vázaní, ale rozhodně oceníte ušteření času. Než totiž člověk šálu uváže a narovná tak, aby vypadal k světu, tak mu ujedou 4 autobusy do práce a ještě není ani obutý. S nákrčníkem je to vše o poznání jednodušší.

Kde koupit skvělé nákrčníky?

Na eshopu BezBrandu.cz jsou skvělé nákrčníky za nízké ceny. Vybírat si tam můžete z těch klasických „zimních“, které spolehlivě zahřejí krk, až po nákrčníky sportovní, které můžete nosit i v letních měsících.

  • Přečteno: 1504