Alginátová maska - zázrak z francouzských pobřeží

Která z nás kdy nechtěla mít krásnou, hladkou pleť plnou důležitých živin pro pokožku. Některé aplikace mohou být však náročné, je potřeba odborné výpomoci, mohou být finančně nákladné nebo trvají dobu takovou, kterou byste stihli dojet na Bora Bora. Ne však alginátová maska. Co všechno ale dokáže tento zázrak z francouzských břehů? Je skutečně tak zázračný, jak se vypráví?

Alginátová maska

Jaké jsou složky alginátové masky?

Buďme k sobě upřímní, důležitostí je znát složení alginátové masky. Ta se skládá z ušlechtilých rostlinných olejů, přírodních květových vod, exotického ovoce, léčivých bylin, vitamínů a vzácných extraktů z mořských řas. Všechny tyto látky dělají na pokožce divy. Konkrétně se však alginátové masky jmenuj podle stejnojmenné složky - alginát, neboli sůl kyseliny alginové. Ta je právě získávána z již zmíněných mořských řas.

K čemu tedy slouží alginátová maska?

Alginátová maska je kosmetický produkt. Konkrétně se jedná o pleťovou masku, která díky soli kyseliny alginové působí proti hlavním mechanismům tvorby vrásek. Tedy redukuje kontrakci svalových buněk, která se stará o naše mimické linky a tím potlačuje mechanický faktor vzniku vrásek. Alginátová maska současně stimuluje přirozenou ochranu proti volným radikálům, které způsobují stárnutí pleti. To je ale pouze jádro produktu. V kombinaci s ostatními důležitými složkami pomáhají řešit další individuální kožní problémy jako třeba akné, kuperózu, suchou pokožku, otoky pod víčky nebo také lehké otoky v době premenstruačního syndromu.

Alginátová maska

Která alginátová maska je pro mě nejvhodnější?

Vždy záleží tedy na individuálním problému jednotlivce. Alginová maska v základu působí na vrásky, díky faktoru kombinování s ostatními látkami se dá zaměřit také na specifické problémy, které byly zmíněné. Algichamot Alginátová maska Anti-Acne, která je určená pro boj s akné. Maska má protizánětlivé vlastnosti a je určena pro mastnou pleť. Obsahové složky kryogenních pupenů jsou také saponosidům a flavonoidům, které pomáhají navrátit rovnováhu mastné pleti.

Alginátová maska

Tělová Alginátová maska

Alginátové masky Algichamot jsou vytvořené i s myšlenkou pro tělo. Nezabývá se tedy jen kožními problémy v oblasti obličeje, ale také kožními nedostatky či problémy oblasti rukou, stehen i bříška. Například Alginátová maska Algichamot Laminaria Digita Kombu, která má vynikající protistárnoucí, zpevňující, hydratační a vyživující vlastnosti. Obsahuje draslík a jód, které usnadňují lipolýzu tukových buňek. Je tedy velmi účinná při hubnoucích kůrách v boji proti celulitidě. Je také výborným antioxidantem.

Alginátová maska

Alginátová maska je tedy výborným produktem v boji proti kožním nedostatkům jak v obličejových partiích, tak u končetin s možností vrásnění nebo shromáždění tuku a také v oblasti bříška.

  • Přečteno: 761