aplikace

3 aplikace, které ti usnadní podnikání

Usnadni si život, přičemž moderní technologie ti v tom zaručeně pomohou. V chytrém telefonu můžeš mít aplikace, se kterými se stane podnikání jednodušší. Začneš efektivně využívat svůj čas, a tak budeš mít více volného času pro své další aktivity. O jaké aplikace se tedy jedná?

Dropbox a Google Drive

Cloudy vládnou světu. V dnešním internetovém světě budeš mít díky datovým úložištím všechny potřebné podklady vždy dostupné odkudkoliv. Cloudy si můžeš nasdílet na všechna svá zařízení (mobil, tablet, počítač, notebook) a flashku či externí harddisk tak už nikdy nebudeš potřebovat. Do cloudu se navíc můžeš přihlásit i z cizího počítače, stačí ti k tomu jen prohlížeč, připojení k internetu a přihlašovací údaje. Už se nestane, že si zapomeneš doma prezentaci, nenahraješ si podklady na schůzku do notebooku a podobně. Všechny dokumenty máš pořád online a dostupné 24 hodin denně.

Přístup k dokumentům, složkám a obrázkům můžeš nadílet, komu jen potřebuješ, tedy klientovi, kolegyni, grafikovi či programátorovi. A kdykoliv daného uživatele můžeš zase odebrat.

Google Dokumenty

Šetři přírodu. Začni myslet ekologicky. Snaž se eliminovat papírové dokumenty. Není nic jednoduššího než začít používat Google Dokumenty. Jsou přístupné online, tedy odkudkoliv. Velkou výhodou je, že nepotřebuješ instalovat žádné programy. Google Dokumenty jsou dostupné nejen na Android zařízeních, ale také na produktech od Applu. Už se nestane, že se ti papíry s poznámkami zatoulají, nepoliješ si je ani kávou a omylem nevyhodíš. Přístupy k úpravě dokumentů můžeš nasdílet přes e-mail komukoliv, takže dokumenty může upravovat i více lidí zároveň, a tím je práce efektivnější.

Any.Do to Do

Na nic nezapomeň. Výborná aplikace na to-do-listy, které jdou třídit do projektů. Úkol se ti jednoduše připomene, můžeš si k němu psát poznámky, připojit dokumenty, přiřadit je různým lidem a podobně. Aplikaci máš navíc ve svém telefonu, takže seznam úkolů máš neustále u sebe.

Z článku je jasné, že připojení k internetu je zcela zásadní záležitost, a proto doporučujeme pořídit si dostatečně velký datový tarif.

  • Přečteno: 2132