Děti jsou přirozeně velmi zvídavé a baví je řešit různé hádanky a hlavolamy. Když budou děti pravidelně hledat řešení složitých úkolů, mohou si zároveň procvičovat paměť, představivost, kreativitu i logické myšlení. Poradíme vám, jak vybrat ty správné hlavolamy pro děti, kterými jejich chytré hlavičky zaručeně zaměstnáte.

Číst dál: Jak správně procvičovat zvídavé hlavičky s hlavolamy pro děti

  • Přečteno: 713

Alginátová maska - zázrak z francouzských pobřeží

Která z nás kdy nechtěla mít krásnou, hladkou pleť plnou důležitých živin pro pokožku. Některé aplikace mohou být však náročné, je potřeba odborné výpomoci, mohou být finančně nákladné nebo trvají dobu takovou, kterou byste stihli dojet na Bora Bora. Ne však alginátová maska. Co všechno ale dokáže tento zázrak z francouzských břehů? Je skutečně tak zázračný, jak se vypráví?

Alginátová maska

Číst dál: Alginátová maska - zázrak z francouzských pobřeží

  • Přečteno: 798

Jak si uplést vlastní nákrčník? Těžko.

Pokud hledáte návod na pletení, pak v tomto článku nepochodíte. Bohužel je pletení příliš složité na to, abychom jej tady rozebíraly a žádná z redaktorek našeho magazínu se k jeho naučení bohužel nepřiblížila. Pokud se ale chcete dozvědět, jak vybírat nákrčníky a jakým způsobem si je můžete pořídit za pár kaček.

levné nákrčníky

Číst dál: Jak si uplést vlastní nákrčník? Těžko.

  • Přečteno: 1564

 sedací vaky pro dospělé

Sedací vaky jsou sedadla, která si můžeš vybrat pro celou řadu komerčních a volnočasových aplikací. Hotely a resorty je běžně používají kolem bazénu. Postupem času je začínají používat také školy, knihovny, univerzity. Jsou však nejnovějším top trendem kanceláří a luxusních interiérů, kde si je vybírají manažeři místo tvrdého nábytku pro schůzky, doučování a semináře. Stejně tak je můžeš vidět v kancelářích jako pohodlné posezení pro zaměstnance. Sedací vaky pro dospělé do kanceláře mají mnoho výhod.

Číst dál: Top trend kanceláří a luxusních interiérů: Nepromokavé sedací vaky

  • Přečteno: 1690

bezdrátové reproduktory

Hlavní výhoda bezdrátového reproduktorového systému je zcela zřejmá - neexistují žádné vodiče propojující reproduktory se zvukovým systémem. Reproduktory můžeš umístit kdekoli v dosahu přenosu a nemusíš se starat o zakopávání nebo skrývání kabelů, které vedou zpět do vašeho zvukového systému. Tím můžeš zjednodušit například nastavení systému domácího kina.

Číst dál: Bezdrátové reproduktory: Proč bys do nich měla investovat?

  • Přečteno: 1167
  • 1
  • 2