Posuvné dveře do pouzdra v interiéru? Ty skleněné!

Existuje mnoho způsobů a mnoho gest, které říkají, že máte moc. Jako ženy to musíme v drsném světě mužů ukazovat často, i když se nám tento postup nemusí zamlouvat. Jak tedy ukázat, že víte, co děláte a zároveň namotivovat své zaměstnance?

 

Mít správně zařízený interiér pracovního prostředí je mnohem důležitější, než si mnozí myslí. Zvláště, pokud k Vám chodí na návštěvy klient. V případě, že by se stalo, že by k Vám klient zavítal a uviděl, že některá část není tak úplně v pořádku, jistě by se otočil na patě a odešel. Jako ženy nemáme problém s udržováním pořádku, v tom máme výhodu. Čím si tedy můžeme ještě trochu okořenit pracovní interiér a ukázat klientům, že jsme mocná firma?

Skleněné posuvné dveře interiérové mají mnoho výhod ve svém tvar, funkci i vzhledu. Varianta, která je automatizována, tak aby senzory s pomocí elektropohonu na dveřích dveře s každým příchozím rozevřely a umožnili bezpečný průchod v sobě promíchávají několik různých psychologických prvků:

  • skleněné dveře vzbuzují pocit čistoty a transparentnosti; člověk ví, co ho za nimi čeká
  • automatické dveře zase naznačují, že člověk je zvaný, ale že jsme to my, kdo ty dveře otevírá a můžeme je i zavřít
  • jsou příjemné na pohled a značí vítaný technologický pokrok

Pokud chcete posunout své podnikání ještě o úroveň dál, a máte prostředky, pak je vítané ke skleněným dveřím zajistit i prosklennou fásadu firemní budovy, která posouvá celé podnikání zase na úplně jinou úroveň.

  • Přečteno: 923