Home

I ženy mají smysl pro byznys...

U některých firem nastalo nebo nastane období, kdy jejich majitelé se rozhodnou převést svůj podnik na další generaci nebo jej prodat. Často dochází k tomu, že toto náročné období prověří vztahy v rodině a je náročným pro všechny její členy. Rodinné podniky patří mezi důležité ekonomiky a tvoří 50 – 90 % HDP ve svých zemích.

Šperky se od pradávna dědí v rodině z jedné generace na druhou. Uložení rodinného majetku do šperků bylo velmi populární ještě za první republiky. Určitě se mezi vámi najdou šťastné ženy, které mají doma brož nebo prstýnek po prababičce. Postupem času se trend v investování do šperků zase úspěšně vrací.

Sedací vaky jsou sedadla, která si můžeš vybrat pro celou řadu komerčních a volnočasových aplikací. Hotely a resorty je běžně používají kolem bazénu. Postupem času je začínají používat také školy, knihovny, univerzity. Jsou však nejnovějším top trendem kanceláří a luxusních interiérů. Manažerky si je také oblíbily.

Pokud máš pod svými křídly velkou společnost, která však potřebuje další finance na různé projekty, nabízí se ti hned několik možností. Jednou z nich je, že začneš emitovat dluhopisy, což je mnohdy výhodnější než si brát bankovní úvěr. V následujících řádcích ti prozradíme, jak může tvoje firma vydávat dluhopisy a jaké podmínky musíš splnit.

Číst dál: Home

  • Přečteno: 32050

Jak vyřešit bez starostí pronájem?

bb cAť už chcete nemovitost pronajímat nebo si ji pronajmout, obnáší to určité povinnosti s tím spojené. Rozhodně se nevyhnete nějakému papírování, nějakému obíhání a tak. Proč to ale nevyřešit elegantně?

Že na elegantní řešení nemáte finance? Ale jděte! Pokud se obrátíte na spolehlivou realitní společnost, nemusíte se bát ani vysokých cen. Jednou takovou je například JLL. Bez problémů za vás vyřeší pronájem kancelářských prostor, správu budov nebo třeba odhad ceny nemovitostí.

A o úklid je u JLL taky postaráno! Obstarají (téměř) všechno. Čarovat ještě neumí, ale to by vám vadit nemuselo.

 

 Další vychytávky pro dům ZDE

  • Přečteno: 1748