Prodeje fungujících firem s Parite

Většina vlastníků firem se kvůli důchodům sami zaměstnávají a dávají si výplatu, která není přímo závislá na hospodářských výsledcích firmy. V životě každého z nich může nastat situace, kdy z čistajasna potřebují více peněz, nebo je prostě jen chtějí, ale zvýšení příjmu by jim nestačilo. Také se může stát, že působení ve firmě člověka již omrzí a chce se ve svém životě dostat na jiné místo, ale tím, že má ve své firmě stále nějaké závazky, tak musí být pořád poblíž. Jak se tedy ve svím životě posunout dál a zároveň si zajistit i příjemné zhodnocení veškeré Vaší práce?

 

Kolik dostanu?

Klienti, kteří prodávali svou společnost s Parite s. r. o. si průměrně utržili 8 300 000. Je třeba ale pamatovat na to, že reálnou cenu, kterou za svou společnost dostanete určuje až cena tržní, která je pro prodej rozhodující. Na ceně se podílí velikost trhu, kterou společnost zásobuje, dále hospodářský výsledek za poslední roky a také počet zaměstnanců, kteří jsou ve firmě a samotná velikost závodu.

Proč neprodat sám?

Prodat firmu bez cizí pomoci je samozřejmě také možností, ale přece jenom je takové velké rozhodnutí lepší dělat za pomocí profesionálů, kteří se prodejem firem živí. Jejich odborné znalosti poslouží k navýšení prodejní ceny a Vás to nebude stát drahocenný čas.

Proč pouze fungující firmy?

Výsledek hospodaření by měl být v každém případě kladný, protože do koupi společnosti, která není výdělečná nebo je dokonce ztrátová, se nikomu jen tak snadno nebude chtít. Kladná čísla prostě vedou ke kladným číslům. Proto se společnost zabývá především prodejem fungujících firem.

Pro návštěvu webových stránek společnosti, klikněte na obrázek.

parite pro

  • Přečteno: 1892