Jste pozváni na oslavu a máte zajistit dezert? Překvapte mraženými dezerty.

mražené dezerty

Situace: jste pozváni na oslavu, která se pořádá v sobotu. Je středa. Co takhle si ušetřit práci s pečením dortu a závinů, které se ve spěchu vždy pokazí a vsadit na jistotu v podobně chuťovky zvané mražené dezerty. Jejich výhody, způsob objednání a varianty najdete v tomto článku.

Jaké variace mražené dezerty poskytují?

Ať už máte rádi svěží ovocné dorty, nebo hutné čokoládové krémy, Adria Gold má ve své nabídce vše, co byste si mohli přát. 

Pokud jste ovšem více na zmrzlinu, překvapí vás Adria velkou nabídkou jak typických příchutí, tak originálních nezvyklých variant, které budete mít touhu vyzkoušet. Mezi tyto speciály patří například valašský frgál, nudle s mákem, mrkvička, nebo matcha tea.
Čokoládové, více plné varianty představují Dolce Latte, Cookies a višeň Variegato.
Mezi ovocné klasiky patří jahoda, malina a lesní plody, ale také méně časté kiwi a pomeranč pro osvěžení s vitamínem C.

V čem jsou výhodné mražené dezerty?

Mít možnost chlazených dezertů je velmi vděčná a rozhodně stojí za to se na tuto variantu podívat, jakmile se v budoucnu naskytne možnost jakékoliv oslavy.
Další výhodou je to, že se tyto dezerty hodí na každou příležitost. Zásnuby či samotná svatba, ukončení školy, narozeniny, svátek, výročí, povýšení i jiné se dá pořádně oslavit a u toho si pochutnat.
To, že si objednáte na oslavu mražené dezerty se vám vyplatí. Nejen, že je to levnější než si myslíte, ale také balení nemusíte kupovat po velkém množství. Většina mražených dezertů se prodává v krabicích po 6-ti kusech.
Takže nejen, že budete mít usnadněnou práci při přípravě, budete mít profesionálně vypadající dezerty, které máte jistotu, že se povedou a budou vynikající.

  • Přečteno: 1066