mražené dezerty

Situace: jste pozváni na oslavu, která se pořádá v sobotu. Je středa. Co takhle si ušetřit práci s pečením dortu a závinů, které se ve spěchu vždy pokazí a vsadit na jistotu v podobně chuťovky zvané mražené dezerty. Jejich výhody, způsob objednání a varianty najdete v tomto článku.

Číst dál: Jste pozváni na oslavu a máte zajistit dezert? Překvapte mraženými dezerty.

  • Přečteno: 1065

Proč se jako firma financovat skrze emisi dluhopisů?

nabídka dluhopisů

Pokud máš pod svými křídly velkou společnost, která však potřebuje další finance na různé projekty, nabízí se ti hned několik možností. Jednou z nich je, že začneš emitovat dluhopisy, což je mnohdy výhodnější než si brát bankovní úvěr. V následujících řádcích ti prozradíme, jak může tvoje firma vydávat dluhopisy a jaké podmínky musíš splnit.

Číst dál: Proč se jako firma financovat skrze emisi dluhopisů?

  • Přečteno: 1778

Co je to generační obměna ve firmě?

generanční obměna ve firmě

U některých firem nastalo nebo nastane období, kdy jejich majitelé se rozhodnou převést svůj podnik na další generaci nebo jej prodat. Často dochází k tomu, že toto náročné období prověří vztahy v rodině a je náročným pro všechny její členy. Rodinné podniky patří mezi důležité ekonomiky a tvoří 50 – 90 % HDP ve svých zemích.

Číst dál: Co je to generační obměna ve firmě?

  • Přečteno: 1982

Prodeje fungujících firem s Parite

Většina vlastníků firem se kvůli důchodům sami zaměstnávají a dávají si výplatu, která není přímo závislá na hospodářských výsledcích firmy. V životě každého z nich může nastat situace, kdy z čistajasna potřebují více peněz, nebo je prostě jen chtějí, ale zvýšení příjmu by jim nestačilo. Také se může stát, že působení ve firmě člověka již omrzí a chce se ve svém životě dostat na jiné místo, ale tím, že má ve své firmě stále nějaké závazky, tak musí být pořád poblíž. Jak se tedy ve svím životě posunout dál a zároveň si zajistit i příjemné zhodnocení veškeré Vaší práce?

Číst dál: Prodeje fungujících firem s Parite

  • Přečteno: 1850

Koho se netýká EET?

pokladní systém EET

Tak už to máme za pár - nutnost zavést elektronickou evidenci tržeb. Koho se ovšem EET netýká? Kdo nemusí mít pokladnní systém a posílat všechny transakce do 48 hodin na finanční úřad? My vám to prozradíme!

 

 

Číst dál: Koho se netýká EET?

  • Přečteno: 4946