Firma ti přerůstá přes hlavu, práci nestíháš a trávíš v kanceláři i páteční večery? Nejvyšší čas najíst si kurz pro ženy manažerky. My jsme jeden vyzkoušeli a byly jsme nadšené! O zkušenosti se chceme podělit právě teď s tebou.

Na kurz jsme byly zvědavé, protože jej měl vést muž. Docela jsme se i začaly těšit, když nám den před kurzem přišla připomínací pozvánka v krásných roztomilých barvičkách (no jo, jsme přece jenom ženské :) ). A tak jsme ráno v 8 hodin vstaly a vydaly se do Pražského Hubu. Příjemné prostředí známe, takže pro nás nebylo žádnou novinkou a věděly jsme, že se budeme cítit dobře. Na úvod jsme zjistily, že nás na celém kurzu bude jen 6. Tento počet je tak akorát vyhovující, protože se nestydíte na nic zeptat, můžete řešit konkrétní problémy a navrhovat konkrétní řešení. Zároveň poznáte nové tváře s podobným smýšlením, jako máte vy, což je vždycky příjemné. 

Na začátku kurzu jsme se všechny seznámily, poznaly pana lektora a řekli si, co dnes proberem. Harmonogram byl rozdělený do bloků po devadesáti minutách a každý blok byl zaměřený na konkrétní oblast manažerky. Nás velmi zaujala psychologická část, která se zaměřovala na charakteristické rysy jednotlivých lidí, jak je probudit, poznat a využít co nejlépe. Zároveň jsme si určily svůj psychologický typ a ukázaly si, jak pracovat na svém osobním rozvoji.

Mezi bloky byl coffee break a oběd. Tyhle musíme obzvlášť pochválit, protože cupcaky byly opravdu nádherné a výborné, moc jsme si pochutnaly (a večer šly běhat :-) ).

dortik

V dalších blocích jsme probraly motivaci lidí, jak zvládat time management a delegovat úkoly. Taky jsme si řekly, jak důležité je říct NE, jak umět posoudit, zda poptávku vzít nebo ne.

Odcházely jsme plné dojmů a namotivované začít pracovat na změnách. Celkově můžeme manažerský kurz doporučit a není vyloučené, že navštívíme některý z jeho dalších kurzů.

 

Shrnutí

Vyzkoušely: Helena a Barbora

Hodnocení