Proč si trošku neusnadnit život? Přinášíme tip na 3 aplikace, se kterými bude tvé podnikání jednodušší, využití času efektivnější a ty tak budeš mít mnohem víc času!

 

 

 

dropbox náhled

  1. Dropbox, Google Drive

Ať žijí cloudy. V dnešním světě internetu budeš mít díky datovým úložištím všechny potřebné podklady vždy dostupné odkudkoliv. Cloudy si můžeš nasdílet na všechna svá zařízení (mobil, tablet, pc i notebook) a flashku už nikdy nebudeš potřebovat. Navíc do cloudu se můžeš přihlásit i z cizího počítače - stačí ti k tomu prohlížeč a přihlašovací údaje. Takže už se nestane, že si zapomeneš prezentaci doma, nenahraješ si podklady pro schůzku do notebooku apod. Všechny tvé dokumenty máš pořád online a dostupné.

Přístup k dokumentům, složkám a obrázkům můžeš nasdílet komu potřebuješ - klientovi, kolegyni nebo grafikovi. A kdykoliv ho můžeš odebrat.


google dokumenty aplikace

  1. Google Dokumenty

Šetříme přírodu! Myslíme ekologicky, a proto se snažíme mimo jiné eliminovat papírové dokumenty. Není nic jednoduššího, než začít používat Google dokumenty - opět jsou přístupné online odkudkoliv, nepotřebuješ k nim instalovat programy, jsou dostupné i na Apple zařízeních a žádný dokument se ti nezatoulá, nepoliješ ho kávou nebo nezmuchláš ho k nepoznání. Přístupy k úpravě dokumentu můžeš nasdílet skrz e-mail komukoliv, takže dokumenty může upravovat i více lidí zároveň, čímž se zefektivňuje práce.


any do to do aplikace

  1. Any.Do to Do

Na nic nezapomenu. Výborná aplikace na To Do listy, které jdou třídit do projektů, úkol se ti jednoduše připomene, můžeš si k němu psát poznámky, připojit dokumenty, přiřadit je různým lidem a je parádně dostupný přímo z tvého telefonu.

 

Ze článku je jasné, že připojení k internetu je zcela zásadní záležitost. Proto doporučujeme pořídit si dostatečně velký datový tarif. Pokud chceš získat co nejlevnější tarif, můžeš využít tarifomat.cz, který ti sestaví tarif na míru a zjistí, u kterého operátora jej dostaneš nejlevněji.

 

Používáš nějakou výhodnou aplikaci, která ti šetří čas? Poděl se s námi do komentářů! 

 


 * článek není sponzorovaný, je pouze z naší hlavy a z našich zkušeností, proto to, co používáme my nemusí být dogma :-).