Jak si uplést vlastní nákrčník? Těžko.

Pokud hledáte návod na pletení, pak v tomto článku nepochodíte. Bohužel je pletení příliš složité na to, abychom jej tady rozebíraly a žádná z redaktorek našeho magazínu se k jeho naučení bohužel nepřiblížila. Pokud se ale chcete dozvědět, jak vybírat nákrčníky a jakým způsobem si je můžete pořídit za pár kaček.

levné nákrčníky

Číst dál: Jak si uplést vlastní nákrčník? Těžko.

  • Přečteno: 518

 sedací vaky pro dospělé

Sedací vaky jsou sedadla, která si můžeš vybrat pro celou řadu komerčních a volnočasových aplikací. Hotely a resorty je běžně používají kolem bazénu. Postupem času je začínají používat také školy, knihovny, univerzity. Jsou však nejnovějším top trendem kanceláří a luxusních interiérů, kde si je vybírají manažeři místo tvrdého nábytku pro schůzky, doučování a semináře. Stejně tak je můžeš vidět v kancelářích jako pohodlné posezení pro zaměstnance. Sedací vaky pro dospělé do kanceláře mají mnoho výhod.

Číst dál: Top trend kanceláří a luxusních interiérů: Nepromokavé sedací vaky

  • Přečteno: 736

bezdrátové reproduktory

Hlavní výhoda bezdrátového reproduktorového systému je zcela zřejmá - neexistují žádné vodiče propojující reproduktory se zvukovým systémem. Reproduktory můžeš umístit kdekoli v dosahu přenosu a nemusíš se starat o zakopávání nebo skrývání kabelů, které vedou zpět do vašeho zvukového systému. Tím můžeš zjednodušit například nastavení systému domácího kina.

Číst dál: Bezdrátové reproduktory: Proč bys do nich měla investovat?

  • Přečteno: 499

Jaký je rozdíl mezi diamantem a briliantem?

briliantové šperky

Nákup šperků na internetu je pro mnohé zákazníky matoucí. Hledají diamanty, ale kupují brilianty. Nebo ještě hůř, v nákupním košíku mají zirkony s briliantovým brusem. Najít ten správný kamínek dělá občas potíže. Proto si tyto dva pojmy krapet více přiblížíme. Hlavní rozdíl mezi diamantem a briliantem spočívá v tom, že diamant je surový nerost a briliant vzniká až jeho výbrusem do vysokého lesku. Jak tedy poznat, jestli se jedná o zlaté náušnice se zirkony, diamantem, nebo briliantem?

Číst dál: Jaký je rozdíl mezi diamantem a briliantem?

  • Přečteno: 659
  • 1
  • 2