Vychytávky

Teleskopické může být ukazovátko nebo plošina

Pokud plánujete pracovat ve výškách a nechce se vám rovnou stavět lešení, zkuste využít výhod teleskopických plošin. Jsou to velcí pomocníci, jejichž použití je velmi variabilní a lze je přizpůsobit jakémukoliv užívání. Níže si popíšeme základní druhy manipulačních plošin.

teleskopické plošiny

Číst dál: Teleskopické může být ukazovátko nebo plošina

Chcete působit reprezentativně? Doplňte svůj outfit drahými šperky

Pokud se domníváte, že vzhled v podnikání není důležitý, potom jste na omylu. Přece jen, ruku na srdce, když jdete na pracovní schůzku s obchodním partnerem, nejprve se díváte na to, jak je oblečený, zda má upravené vlasy, nehty a podobně. Přestože si to ani neuvědomujete, vzhled hraje v podnikatelském světě obrovskou roli. Jestliže chcete působit reprezentativně, nezapomeňte ani vy na detaily, jako jsou šperky.

Číst dál: Chcete působit reprezentativně? Doplňte svůj outfit drahými šperky

Na co myslet při nákupu komody

Zrovna jste se přestěhovali, a nebo jenom reorganizujete byt? V tom případě už jste určitě řešili problém s nábytkem, lépe řečeno s jeho nedostatkem. Nábytek totiž nekoupíte v každém druhém obchodě a rozhodně ne takový, do kterého byste se na první pohled zamilovali. Při výběru musíte zvážit spoustu věcí, abyste domů přišli s tím nejlepším. Pokud zrovna hledáte novou komodu, máte štěstí, protože jsme si pro vás připravili pár tipů na to, jak ji sehnat.

dřevěná komoda

Číst dál: Na co myslet při nákupu komody